У Франції заявили про інтерес ряду країн до "Містралей"

Четвер 06 серпня 2015 15:55
У Франції заявили про інтерес ряду країн до "Містралей"
Фото: У Франції заявили про інтерес ряду країн до "Містралей"

Кораблі чудові і мають кілька призначень

Вертольотоносцями типу "Містраль", які Франція виготовила на замовлення Російської Федерації і відмовилася постачати, зацікавилося багато інших країн. Про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан в ефірі радіостанції RTL.

"Ряд країн висловив свою зацікавленість. Їх багато, тому що кораблі чудові, вони мають кілька призначень", - сказав міністр.

Разом з тим, він запевнив, що Франція поверне кошти, заплачені Росією за виготовлення двох кораблів без штрафних санкцій.

"Франція поверне Росії всі витрати, які вона понесла при покупці цих кораблів. Їх початкова вартість склала 1,2 млрд євро. Однак сума повернення буде нижчою, оскільки Росія також повинна виконати свої фінансові зобов'язання", - пояснив Ле Дріан.

Нагадаємо, Франція в обстановці найсуворішої таємності перевела на розрахункові рахунки одного з російських банків понад 1,1 млрд євро за вертольотоносці "Містраль".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся