ua en ru

Фракція Ляшко зірвала виступ Гонтарєвої в Раді

Фракція Ляшко зірвала виступ Гонтарєвої в Раді

Народні депутати з фракції Радикальної партії Олега Ляшка заблокувала трибуну Верховної Ради в той час, коли там виступала голова Национального банку України Валерія Гонтарєва, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, під час виступу Гонтарєвої, до трибуни підійшла група депутатів на чолі з Ляшком. Вони обступили главу НБУ і почали скандувати: "Відставка!" і "Ганьба".

Крім того, Ляшко спробував відтягнути Гонтареву від трибуни, у відповідь на що голова Верховної Ради Володимир Гройсман скомандував: "Ляшко! Не чіпайте! Що ви собі дозволяєте!".

Депутати-ляшковці трохи розступилися, і Гонтарєва змогла залишити парламентську трибуну.

"Ніхто не буде терпіти такі порушення в парламенті! Якщо ви не хочете працювати, то я закрию засідання! Вдумайтесь тільки! Запросили людини в парламент! Але не дали виступити, а заблокували трибуну! Проводите свої засідання фракцій і блокуєте самі себе! Це неповага, і в парламенті є певна культура поведінки", - заявив Гройсман.

Після цього депутати повернулися на свої місця.

Нагадаємо, раніше представнику ЄБРР на слуханнях у Раді довелося рознімати Ляшко і Гонтареву.

Раніше Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ зажадав від Ляшко вибачитися перед Гонтарєвої за те, що він закидав її грошовими купюрами під час її попереднього виступу в парламенті.

Фракція Ляшко зірвала виступ Гонтарєвої в Раді

(Джерело фото: Twitter/@HromadskeTV)