Форекс: Європейська валюта консолідується поблизу рівня 1,34 дол. в очікуванні нових драйверів

П'ятниця 08 серпня 2014 16:29

Європейська валюта після засідання ЄЦБ очікувано дорожчає на ринку Форекс. Нагадаю, регулятор поки що не став ще більш пом'якшувати грошово-кредитну політику і запускати додаткових стимулюючих програм.

На цьому тлі євро/долар на ринку Форекс зміцнився в районі 1,34 і тепер консолідується в очікуванні нових драйверів. При цьому потенціал для зміцнення євро поки зберігається, але трохи насторожує статистика регіону. Зокрема торговельний баланс Німеччини впав у червні до 16,2 млрд євро з 18,8 млрд місяцем раніше. Найближчим сильний опір даної пари на Форекс розташовується в районі 1,347, підтримка - 1,335.

Додаткову підтримку між тим можуть надати ціни на нафту, які по сорту Brent на новинах про схвалення президентом США нанесення авіаударів по угруповань ісламістів в Іраку, знову перевищили 106 дол. за бар. Єдиним ризиком залишається посилення геополітичної напруженості на Україні та можливість введення нових санкцій по відношенню до Росії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся