Фондові торги в Японії 11 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 2,38%

Фондові торги в Японії 11 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 2,38%. Ринок просідає все більше, а котирування спрямували до шестимісячним мінімумів. Аналітики не виключають, що поточна тенденція продовжиться і може сприяти подальшому погіршенню ситуації.

Фондові торги в Японії 11 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 2,38%. Ринок просідає все більше, а котирування спрямували до шестимісячним мінімумів. Аналітики не виключають, що поточна тенденція продовжиться і може сприяти подальшому погіршенню ситуації.

Спад аналітики пов'язують з просіданням американських бірж в цілому і котирувань компаній високотехнологічного сектора зокрема. Американських інвесторів, як і їхніх колег по всьому світу, найбільше розчарувала динаміка Nasdaq, просів за підсумками торгів в США від 10 квітня більш ніж на 3,1%, або 130 пунктів. Ця втрата стала для індексу найсуттєвішою за 2,5 року. Тим не менш, в поточному місяці Nikkei продовжує демонструвати більш слабкі позиції, ніж Nasdaq, навіть з урахуванням нових втрат останнього.

На корпоративному фронті несприятливої новиною стало повідомлення великого одежного рітейлера Fast Retailing. Компанія повідомила, що знижує власний прогноз з операційного прибутку на рік. Подібне повідомлення в сукупності з недавнім підвищенням податків зробило несприятливий вплив на інвесторів. Нагадаємо, що з 1 квітня в Японії був офіційно підвищений податок з продажів. Котирування Fast Retailing знижуються на 7,9%.

Котирування ще одного рітейлера, J.Front Retailing, також опинилися під тиск інформації про зниження продажів на тлі підвищення податку. Папери J.Front Retailing тим не менш дорожчають на 0,6%.

Ієна продовжила зміцнюватися по відношенню до долара, що зробило негативний вплив на котирування крупних експортерів, традиційно виграють за рахунок слабкої національної валюти. Котирування Canon Inc. знизилися на 0,7%, папери Ricoh Co. Ltd. подешевшали на 1,5%, акції Panasonic Corporation стали дешевше на 1,6%, а ринкова капіталізація Toshiba Corp. скоротилася на 1%. Цінні папери автовиробника Toyota Motor стали дешевшими на 0,2%, акції Nissan Motor Co. - на 1,4%, а ринкова капіталізація Mitsubishi Motors Corporation скоротилася на 0,6%.

Напередодні фондові торги в Японії завершилися мінімальним зростанням індексу Nikkei, який піднявся лише на 0,43 пункту.

За підсумками торгів 11 квітня 2014 р. індекс Nikkei знизився на 2,38% і склав 13960,05 пункту. Долар США знизився на 0,15 ієни, курс становить 101,63 єни за 1 дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся