Фондові торги в США 3 травня 2012 р. завершилися зниженням провідних індексів

Фондові торги в США 31 травня завершилися зниженням провідних індексів. Побоювання інвесторів були в основному пов'язані з ситуацією на американському ринку праці.

Незважаючи на позитивний настрій на початку сесії після публікації даних про зниження числа первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, що завершився 28 квітня 2012 р., пізніше біржові гравці стали стримувати активність напередодні публікації даних за рівнем безробіття в квітні ц.р. Доповідь Міністерства праці буде опублікована сьогодні, аналітики прогнозують, що в місячному численні показник не зміниться.

На негативному тлі основні представники фінансового сектора відзначилися зниженням котирувань. Акції найбільшої кредитної організації в США Bank of America подешевшали на 2%, а його конкурентів Citigroup і Wells Fargo - на 0,6% і 0,5% відповідно. Найбільш помітне скорочення ринкової капіталізації в даному секторі продемонстрував банк Morgan Stanley - його папери впали в ціні на 4,3%.

Серед корпоративних звітів інвестори зосередили увагу на автомобілебудівному концерні General Motors Co. Компанія повідомила, що її чистий прибуток, що припадає на частку власників звичайних акцій, в I кварталі 2012 р. впав більш ніж в три рази і склав 1 млрд дол. порівняно з 3,15 млрд дол., отриманими в I кварталі минулого року. На цьому тлі котирування GM за підсумками сесії опустилися на 2,4%.

Крім цього, негативна тенденція спостерігалася і серед металургійних компаній. Акції найбільших представників золотодобувної промисловості Barrick Gold і Newmont Mining подешевшали на 3,5% і 3,2% відповідно. Помітним скороченням ринкової капіталізації відзначилася і мідедобувна Freeport-McMoran - її котирування опустилися на 3,3%.

За підсумками торгів 3 травня ц.р. індекс Dow Jones знизився на 61,98 пункту (-0,47%) - до 13206,59 пункту, індекс S&P опустився на 10,47 пункту (-0,77%) - до 1391,57 пункту, а індекс Nasdaq впав на 35,55 пункту (-1,16%) - до 3024,30 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся