Фондові торги в США 28 червня відкрилися зниженням провідних індексів

Фондові торги в США 28 червня 2012 р. відкрилися зниженням провідних індексів. Негативним фоном виступив скептичний настрій учасників дводенного саміту Євросоюзу (ЄС) в Брюсселі, який стартував сьогодні.

Як повідомило раніше сьогодні джерело в німецькому уряді, учасники саміту обмежаться обговоренням робочих питань по розподілу обов'язків у сфері банківського нагляду у валютному блоці і не ухвалять кардинальних рішень, що стосуються, наприклад, наділення Європейського центробанку наглядовими повноваженнями.

На цьому фоні значним спадом котирувань відзначився фінансовий сектор США. Акції J.Р.Мorgan Chase опустилися в ціні на 2,6%, а його конкурента Citigroup - на 1,8%. Котирування найбільшої в США кредитної організації Bank of America знизилися на 1,1%.

Негатив спостерігається і серед металургійних компаній. Зокрема, через зниження цін на золото в мінус перемістилися котирування ключових компаній відповідного сектору. Найбільші американські золотошукачі Barrick Gold і Newmont Mining, зокрема, відзначилися зниженням котирувань на 2,3% і 2,1% відповідно.

Станом на 17:29 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 101,42 пункту (-0,80%) - до 12525,59 пункту, індекс S&Р опустився на 10,98 пункту (-0,82%) - до 1320,87 пункту, а індекс Nasdaq впав на 30,68 пункту (-1,07%) - до 2844,64 пункту.

Нагадаємо, американський ринок акцій 27 червня закрився зростанням провідних індексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся