Фондові торги в США 26 червня завершилися зростанням провідних індексів на рівні 0,3-0,6%

Фондові торги в США 26 червня ц.р. завершилися підвищенням провідних індексів. Напередодні саміту ЄС, який відбудеться 28-29 червня ц.р., американські трейдери відчували оптимізм, що позитивно відбилося на ключових індикаторах за підсумками торгового дня.

Біржові гравці також приділили увагу фінансовому сектору. В ході сесії інвестиційний банк Goldman Sachs підвищив рекомендації з цінних паперів низки кредитних організацій, серед яких виявилися JPMorgan Chase і Morgan Stanley. Їх цінні папери на цьому тлі подорожчали на 1,1% і 0,2% відповідно. Акції лідера американського фінансового сектора Bank of America тим часом піднялися в ціні на 0,2%.

Серед сировинних компаній найбільш помітне збільшення ринкової капіталізації продемонстрували американські нафтогазові корпорації. Котирування Chevron, зокрема, зросли на 1,9%, а її конкурентів ExxonMobil і ConocoPhillips - на 1,4% і 1,3% відповідно.

У сегменті корпоративних новин значним зростанням відзначився великий ритейлер Best Buy. Напередодні з'явилася інформація про те, що засновник компанії Річард Шульце планує продати свою частку. Акції Best Buy на цьому тлі подорожчали на 5%.

За підсумками торгів 26 червня ц.р. індекс Dow Jones піднявся на 32,01 пункту (+0,26%) - до 12534,67 пункту, індекс S&P підвищився на 6,27 пункту (+0,48%) - до 1319,99 пункту, а індекс Nasdaq виріс на 17,90 пункту (+0,63%) - до 2854,06 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся