Фондові торги в США 21 травня завершилися підвищенням провідних індексів на рівні від 1% до 2,5%

Фондові торги в США 21 травня завершилися підвищенням провідних індексів більш ніж на 1%. Позитивна динаміка була почасти пов'язана з завершився самітом G8, результати якого частково нейтралізували побоювання біржових гравців щодо економічної ситуації в Європі.

Так, за підсумками засідання світові лідери випустили комюніке, закликавши Грецію вжити всіх зусиль, щоб як і раніше залишатися частиною єврозони. Одночасно "велика вісімка" звернулася до Євросоюзу з закликом збалансувати програму виходу з кризи, об'єднавши кроки зі скорочення дефіциту бюджетів держав і заходи, спрямовані на стимуляцію економічного зростання.

На цьому тлі ряд фінансових інститутів США відзначився зростанням котирувань. Акції Wells Fargo, зокрема, подорожчали на 1,5%, а його конкурента Citigroup - на 0,9%.

Позитивна динаміка спостерігалася і в сировинному секторі. Зокрема, на тлі підвищення цін на нафту торги завершилися в істотному плюсі ​​для нафтосервісних компаній. Найбільші представники сектора Schlumberger і Halliburton відзначилися зростанням ринкової капіталізації на 4,2% і 4,1% відповідно.

У сегменті корпоративних новин інвестори зосередили увагу на інтернет-компанії Yahoo! Inc. Напередодні вона оголосила про продаж 20% акцій китайського інтернет-магазину Alibaba за 7,1 млрд дол. За умовами угоди, Yahoo! отримає 6,3 млрд дол. готівкою і ще 800 млн дол. у вигляді привілейованих акцій Alibaba. Покупцем акцій стала сама компанія Alibaba. Папери Yahoo! на цьому тлі подорожчали на 1%.

За підсумками торгів 21 травня ц.р. індекс Dow Jones піднявся на 135,10 пункту (+1,09%) - до 12504,48 пункту, індекс S&P підвищився на 20,77 пункту (+1,60%) - до 1315,99 пункту, а індекс Nasdaq - на 68,42 пункту (+2,46%) - до 2847,21 пункту.

Відзначимо, торги в Європі 21 травня 2012 р. завершилися підвищенням провідних індексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся