Фондові торги в США 11 жовтня відкрилися зниженням провідних індексів у середньому на 0,4%

Фондові торги в США 11 жовтня відкрилися незначним зниженням провідних індексів напередодні голосування в парламенті Словаччини щодо розширення повноважень Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF), запропонованого лідерами ЄС в липні 2011 р. Словаччина залишається єдиною країною єврозони, не ратифікувала розширення функцій EFSF.
Раніше сьогодні словацька партія "Свобода і солідарність" (SaS), що входить в чотирипартійну правлячу коаліцію країни, погрожує зірвати ратифікацію законопроекту, що тримає інвесторів в напрузі.
Крім того, негативно була сприйнята ринком заяву голови Європейської ради з системних ризиків (ESRB) і Європейського центрального банку (ЄЦБ) Жан-Клод Тріше, який повідомив, що боргова криза в єврозоні став системним і ризики для економіки швидко ростуть.
На негативному інформаційному тлі папери банківського сектора США демонструють низхідну динаміку: акції Bank of America, Citigroup, J.P.Morgan Chase, Wells Fargo досить значно подешевшали (на 1,75%, 1,74%, 1,83% і 1% відповідно).
Сьогодні відкривається сезон корпоративної звітності. Першою публікує фінансовий звіт найбільший в США виробник алюмінію Alcoa. Результати компанії будуть опубліковані після завершення торговельної сесії. На відкритті фондових торгів котирування Alcoa втратили 0,89%, конкурента компанії - мідьовидобувної Freeport McMoRan Copper&Gold - ще більше (-2,5%).
Котирування нафтогазових компаній США (ExxonMobil, Chevron і ConocoPhillips) сьогодні також опинилися в "мінусі", понизившись, щоправда, менш значно (на 0,04%, 0,64% і 0,45% відповідно).
Станом на 16:37 за Київським часом індекс Dow Jones знизився на 44,73 пункту (-0,39%) - до 11388,45 пункту, індекс S&P - на 6,19 пункту (-0,45%) - до 1189,5 пункту, а індекс Nasdaq - на 9,10 пункту (-0,35%) - до 25567,48 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся