Фонд гарантування вкладів запропонував НБУ ліквідувати "Брокбізнесбанк"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб направила Національному банку України (НБУ) листа з пропозицією ліквідувати АТ "Брокбізнесбанк".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб направила Національному банку України (НБУ) листа з пропозицією ліквідувати АТ "Брокбізнесбанк". Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Фонду гарантування вкладів.

"Відповідний лист було направлено Національному банку України. Зараз ми чекаємо рішення Нацбанку щодо ліквідації "Брокбізнесбанку", - повідомили в прес-службі.

У фонді уточнили, що таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що не вдалося знайти інвестора для відновлення платоспроможності банку.

Нагадаємо, в кінці лютого 2014 р. Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в "Брокбізнесбанку" строком на три місяці - до 2 червня 2014 р.

АТ "Брокбізнесбанк" згідно класифікації НБУ займає 17 місце за розміром активів серед 181 банків України. На початок 2014 р. чисті активи банку склали 26,914 млрд грн, власний капітал - 14,478 млрд грн, регулятивний капітал - 14,121 млрд грн.

Стратегічним інвестором "Брокбізнесбанку " є група компаній "Східно-європейська паливно-енергетична компанія" (ВЕТЕК) бізнесмена Сергія Курченка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся