ru ua

Fitch переглянуло на "Стабільний" прогноз рейтингів 9 українських банків.

Fitch Ratings змінило з «Негативного» на «Стабільний» прогноз рейтингів дев'яти українських банків і підтвердило всі їхні рейтинги. Про це повідомляє прес-служба агентства. Дані рейтингові дії послідували за проведеним агентством переглядом з «Негативного» на «Стабільний» прогнозу по довгострокових рейтингах дефолту емітента ( «РДЕ») України в іноземній і національній валюті.
Рейтинг змінені таким банкам:
УкрСиббанк: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
Укрсоцбанк: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг визначено на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
Банк Форум: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
ПроКредит Банк (Україна): Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Короткостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «В». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D / E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
Правекс-банк: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
ВАТ ВТБ Банк (Україна): Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».
ВАТ Державний Ощадний Банк України ( «Ощадбанк»): Довгострокові РДЕ в іноземній і національній валюті підтверджені на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «B-». Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "A + (ukr)», прогноз «Стабільний».
ВАТ Державний експортно-імпортний банк України ( «Укрексімбанк»):
Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «B-». Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AA-(ukr)», прогноз «Стабільний».
ПриватБанк: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D / E». Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «немає рівня підтримки».