Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: "Динамо" і "Фіорентина" в боротьбі

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи

Фіорентина - Динамо. Київське "Динамо" після першого матчу з "фіалками" не є фаворитом протистояння, але має всі шанси і можливості для проходу італійського клубу в 1/4 фіналу Ліги Європи. Дивитися матч "Фіорентина" - "Динамо" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться о 21:30.

23 квітня, 22:00
Флоренція, "Артеміо Франкі"
Фіорентина - Динамо, 2:0
Гол: Гомес, 43, Варгас, 90+4
Фіорентина:
Нето, Маркос Алонсо, Савич, Гонсало Родрігес, Томовіч, Борха Валеро, Пісарро, Мати Фернандес, Хоакін, Маріо Гомес, Салах
Динамо: Шовковський, Антунеш, Хачеріді, Виду, Данило Сілва, Буяльський, Риболовля, Ленс, Бельханда, Ярмоленко, Теодорчик

Все. "Динамо" завершує свій шлях у Лізі Європи.

90+4 хв. Добивають нас фіалки. Варгас пройшов у штрафну повз Хачеріді і сильно пробив СаШо!

85 хв. Рибалка класно бив з лінії штрафного, але голкіпер зіграв на рівні!

А в цей час Шахов відкрив рахунок у матчі "Дніпро" - "Брюгге"!

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи79 хв. Бадель вийшов замість Валеро.

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи74 хв. Заміна від Реброва. Сидорчук замість Буяльського.

68 хв. Ще один провал в обороні! Салах прострілив справа і Хоакін бив на дальній штанзі, але не влучив м'ячем у ворота!

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи63 хв. Калитвинцев виходить замість Беланда.

59 хв. Удар Фернандеса міг ховати Динамо, але м'яч пройшов мимо воріт.

55 хв. Абсолютно не йде гра у Динамо. Просто не клеїться м'яч до їхніх ніг.

50 хв. Штанга рятує Динамо! Салах б'є, м'яч від Сільви потрапляє в стойку!

48 хв. Новий тайми - нова надія?

Ох... Кінець першого тайму..

45+1 хв. Замість Теодорчика виходить Гусєв.

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи43 хв. Ось і це... Валеро простелив у штрафний майданчик зліва і Гомес в дотик відправив м'яч у ворота. В цей раз офсайду не було.

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи40 хв. Ох... Ленс падає у чужому штрафному майданчику, суддя вирішує, що голландець зображував фол і показує йому другий "гірчичник". Нас залишилося тільки 10...

37 хв. Савич бив у падінні після прострілу, номяч опинився в руках Шовковського!

33 хв. Дуже надовго Динамо заволоділа м'ячем. Але більшу частину часу вони проводять на своїй половині поля або в центрі.

28 хв. Є перший динамівський удар у матчі. Дуже дивний. Ярмоленко змістився з флангу і пробив, але зробив це зліва і з правої ноги.

22 хв. Шовковський! СаШо тягне удар Гомеса з меж штрафного!

19 хв. Нарешті у Динамо вийшло відсунути гру від своїх воріт. Але до ударів кияни справу не доводять.

Фіорентина - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи14 хв. Ленс грубо поклав на газон Салаха.

10 хв. Поперечина нас рятує після удару Фернандеса здалеку!

9 хв. Салах дуже небезпечно бив зі штрафного, але Шовковський дістав м'яч!

6 хв. Щастя на нашій стороні. Гомес добивав м'яч у ворота з офсайду.

2 хв. Хоакін дуже небезпечно прострілював і Гомес міг добивати у ворота, але не дістав до м'яча.

Починаємо!

"Фіорентина" домоглася нічиєї у виїзному матчі 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА з київським "Динамо", проте досить нестабільно грає на своєму полі, що лише підвищує інтригу в цьому протистоянні. Італійці пішли від поразки в Києві на останніх хвилинах (1:1), продовживши свою безпрограшну серію в матчах з "Динамо" до п'яти зустрічей (дві перемоги, дві нічиї).

"Фіорентина" виграла у Лізі Європи лише один з останніх чотирьох матчів на своєму полі (дві нічиї, одна поразка). "Динамо" ж терпіло в Європі поразки в трьох останніх іграх на виїзді. Фіорентина" провела проти українських клубів дев'ять матчів і жодного разу не програла, здобувши п'ять перемог при чотирьох нічиїх.

"Динамо" здобуло лише дві перемоги в 19 зустрічах з італійськими клубами. Обидва припали на груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА-2004/05, де кияни обіграли "Рому". Матч у столиці Італії завершився присудженням господарям технічної поразки за поведінку вболівальників, які кинули предмет у головного рефері Андерса Фріска.

Головний тренер "Фіорентини" Вінченцо Монтелла:

"Кожен досвід чимось корисним. Ми відвезли з Києва нічию, але зараз це не має істотного значення. Ми повинні зіграти інтенсивно, оскільки на полі напевно буде багато фізичної боротьби. "Динамо" - дуже сильний суперник, і ми повинні бути готові до нього морально і фізично".

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров:

"Ми проаналізували перший матч з "Фіорентиною" і допущені нами помилки. Завтра буде зовсім інша гра. Всі мої підопічні налаштовані на перемогу і хочуть завтра вийти на поле, щоб проявити свої кращі якості. За "Фіорентину" виступає багато кваліфікованих футболістів. Вони звикли грати на високому рівні, а в чемпіонаті України більшість суперників діють проти нас від оборони, сподіваючись лише на контратаки. У цьому плані нам складніше".