Фінансовий директор ТОВ "ЗБМ № 1" Бабин буде притягнутий до відповідальності за зловживання службовим становищем

На ТОВ "Завод будівельних матеріалів № 1" (ЗБМ № 1, Херсонська область, Нова Каховка) розкрита шахрайська схема розкрадання коштів. Підприємство залучало позикові кошти у банків і приватних інвесторів, після чого активи виводилися на новостворені компанії, зокрема, компанію "Бетон-Таврії".

Як стало відомо від представників нового керівництва підприємства, одним з організаторів схеми з розкрадання коштів разом з колишнім директором Іваном Винником став Сергій Бабій - фінансовий директор підприємства. Так, упродовж 2012 р. фінансовий директор заводу Бабій, отримав понад 20 млн гривень фінансової допомоги. Кошти перераховувались підприємством траншами на особисті банківські картки Сергія Бабія.

За інформацією учасників конфлікту, найближчим часом Бабин буде відсторонений від посади Фінансового директора та притягнутий до кримінальної відповідальності за зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, а також ухилення від сплати податків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся