Фонд держмайна має намір продати Криворізьку ТЕЦ

Новини Економіка 26.06.2017 - 14:37
Фото: ФДМ має намір продати Київпассервіс (УНІАН)
Фото: ФДМ має намір продати Київпассервіс (УНІАН)

Також до списку приватизації внесено Київпассервіс

Фонд державного майна україни включив до переліку об'єктів, що підлягають продажу в 2017 році ПАТ "Київпассервіс" та ПАТ "Криворізька ТЕЦ". Відповідний наказ розміщений на сайті Фонду.

Зокрема, до продажу пропонуються за 100% акцій товариств. Пакети акцій будуть виставлені на конкурси з відкритістю пропонування ціни. Умови продажу ПАТ "Криворізька ТЕЦ" підлягають затвердженню урядом.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України свої розпорядженням продовжив термін приватизації державних пакетів акцій шести обласних енергопостачальних компаній (обленерго) до 30 листопада 2017 року.

Зокрема, було продовжено термін приватизації контрольних пакетів акцій "Тернопільобленерго", "Хмельницькобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Запоріжжяобленерго" і "Черкасиобленерго".

Крім того, згідно з документом, продовжено термін продажу Херсонської, Одеської та Миколаївської теплоелектроцентралей, держпакетів енергогенеруючих компаній "ДТЕК Дніпроенерго", "ДТЕК Західенерго", "Донбасенерго" і "Центренерго".