Феєнорд - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Феєнорд - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: Феєнорд - Шахтар (shakhtar.com)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку групового етапу ЛЧ

Феєнорд - Шахтар. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на каналах ТРК "Україна" і "Футбол 1". Донецький "Шахтар" на виїзді проведе третій матч на груповому етапі Ліги чемпіонів проти роттердамського "Феєнорда". На думку букмекерів, у даному матчі фаворитом є український клуб.

17 жовтня 21:45
Роттердам, стадіон "Де Куйп"

Стартові склади:

"Феєнорд": Джонс - Ньївкоп, ван Бек, сен Джюст, Гапс - Боетьюс, Ель-Ахмаді (к), Вільєна – Бергуїс, Амрабат, Йоргенсен.

"Шахтар": Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Бернард, Марлос, Тайсон (к) - Феррейра.

Матч завершено 1:2

90 + 3 хв. Фінальний свисток.

90 + 3 хв. Бутко отримав жовту картку.

90 + 2 хв. Марлос залишає поле. Зубков виходить замість нього.

90 хв. Арбітр додає 3 хвилини.

87 хв. Софьян Амрабат отримує "гірчичник".

83 хв. Донеччани намагаються зробити так, щоб гра побільше протікала на чужій половині поля.

80 хв. Свен ван Бек вирушає відпочивати. Замість нього Крамер вступає в гру.

78 хв. "Шахтар" отримує картки всіх можливих кольорів. Коваленко дістав жовту за затримку суперника.

76 хв. Факундо залишає поле. Давид Хочолава вступає в гру.

74 хв. Друга жовта картка у Ракицького!!! Останні 20 хвилин гірники проведуть в меншості. Пожвавлюється потихеньку голландський клуб.

70 хв. Ще одна заміна. Ларссон змінює Йоргенсена.

69 хв. Заміна у "гірників". Замість Бернарда виходить Коваленко.

66 хв. Грубий фол від Ель-Ахмаді і заслужений гірчичник.

66 хв. Тайсон за відвертий зрив контратаки отримує жовту картку.

61 хв. Перша заміна в матчі. Тренер "Фейєноорда" змінює Торнстром на Ніукопа.

53 хв. ГООООЛЛ !!! Бернард оформляє дубль і виводить "Шахтар" вперед.

50 хв. Пятов впевнено грає на виході і не дає Йоргенсеном пробити по воротах.

48 хв. Ракицький отримує жовту за грубий фол на чужій половині поля.

46 хв. Розпочався другий тайм. Продовжуємо!

45 хв. Завершився перший тайм.

45 хв. Тепер Бернарду дісталося від Амрабат - знадобилася допомога медиків.

44 хв. Ісмаїлі заробляє штрафний. Бергейс грубо збив бразильця.

37 хв. На поле в останні хвилини, по суті, нічого не відбувається. Ні та, ні інша команда не рветься щосили в атаку.

33 хв. Забиває гол Факундо, але з офсайду.

27 хв. Вирівнюється гра. Приходить в себе "Феєнорд", але дуже багато сумбуру на полі. Зате м'яч швидко пересувається від штрафної до штрафної.

24 хв. ГОООООЛЛЛ!! Бернард зрівнює рахунок у матчі. Бразилець обіграв воротаря, який вискочив за межі штрафного, і вразив уже порожні ворота.

alt

18 хв. 56% на 44% володіння м'ячем на користь "гірників".

15 хв. "Шахтар" намагається закріпитися на чужій половині, голландці цьому особливо не заважають. Гра вже протікає на невисоких швидкостях.

10 хв. Своєї мети господарі домоглися, забивши "гірникам" швидкий гол. Вболівальники святкують, що аж стадіон тремтить.

alt

8 хв. ГОООЛ!!! П'ятов відбив перед собою потужний удар Вілени, але на добиванні був Бергхейс.

2 хв. І відразу ще один удар! Н. Йоргенсен пробиває поруч з ближньою штангою. З перших секунд накинувся "Фейеноорд" на "гірників"!!!

1 хв. Небезпечний момент вже на першій хвилині! Боетьюс б'є вище воріт.

1 хв. Матч почався. Поїхали!

- Команди вийшли на поле. Звучить гімн Ліги чемпіонів!

- Вітаємо всіх уболівальників!

alt

- Обидва колективи вийдуть на поле стадіону "Де Куйп" в домашніх комплектах. "Фейеноорд" зіграє в біло-червоній формі з чорними шортами, а "гірники" - в традиційно помаранчево-чорних кольорах.

alt

- На матчі очікується аншлаг! Наприкінці минулого тижня була реалізована остання партія квитків. Зазначимо, що стадіон "Де Куйп" в Роттердамі вміщує 51 177 глядачів.

- "Гірники" провели заключне тренування напередодні матчу. Годинне заняття включало в себе пробіжку і розминочні вправи, квадрати і роботу з м'ячем. Окрему увагу команда приділила тактичним аспектам.

alt

"Шахтар" після двох поєдинків Ліги чемпіонів має 3 очки завдяки перемозі в стартовому турі. Таблицю групи F зі стовідсотковим результатом очолює "Манчестер Сіті". Англійці в паралельній грі поміряються силами з італійським "Наполі", які йдуть в групі на другому місці. Голландці змушені набирати якомога більше очок, щоб продовжити єврокубкову кампанію.

Минулого сезону "Феєнорд" став чемпіоном Нідерландів через 18 років без золотих медалей. До тріумфу команду привів її видатний екс-футболіст Джованні ван Бронкхорст.

У Ередивізії-2017/18 суперник "гірників" також йде в лідерах (3 місце після восьми турів). В останньому поєдинку внутрішнього чемпіонату роттердамці зіграли зі "Зволле" і не змогли здобути перемогу на своєму полі (0:0). Зустріч з донеччанами "Феєнорд" теж проводить вдома і має достатньо часу, щоб відновитися до Ліги чемпіонів.

У 7 останніх зустрічах голландці здобули лише 2 перемоги, при одній нічиїй і 4 поразках. Що стосується гри на своєму полі "Феєнорд" в цьому сезоні провів 6 ігор, тричі перемігши, один раз зіграв внічию і програв два поєдинки.

"Шахтар" після поразки від "Манчестер Сіті", здобув три перемоги на внутрішній арені. На виїзді "гірники" зіграли 7 матчів, здобули 5 перемог, і по одній грі зіграли внічию і програли.

Господарі поля виглядають аутсайдерами групи не тільки тому, що програли обидва стартові матчі, але і по грі. "Шахтар" проявив себе в матчах з італійцями і англійцями. Майбутній матч багато в чому вирішальний в боротьбі за місце в Лізі Чемпіонів для обох клубів, перемога потрібна обом командам.