FATF виключила Україну з списку на моніторинг процесу боротьби з відмиванням коштів

НовиниЕкономіка    31.10.2011 - 13:33

Financial Action Task Force (FATF) виключила Україну з списку на моніторинг процесу боротьби з відмиванням грошей і протидії фінансуванню тероризму (БОД/ПФТ). Про це повідомляє прес-служба FATF.
"FATF вітає значний прогрес України в покращенні свого режиму по боротьбі з відмиванням грошей і протидії фінансуванню тероризму і відзначає, що Україна в цілому виконала свої зобов'язання з плану дій щодо стратегічних недоліків, які були визначені FATF у лютому 2010 р., - сказано в заяві, прийнятій відомством 28 жовтня 2011 р. - Отже, Україна не підлягає глобальному моніторингу FATF... Україна буде працювати з MONEYVAL, оскільки продовжує вирішувати весь спектр питань по БОД/ПФТ".
Нагадаємо, Пленарне засідання FATF в кінці червня 2011 р. відзначив прогрес України в сфері БОД/ПФТ і ухвалило рішення про направлення в Україну оціночної місії FATF, чиї висновки і були розглянуті на пленарному засіданні 28 жовтня.

Зазначимо, сьогодні про вилучення України з "чорного списку" FATF заявила перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top