За фактом вибуху на шахті в Донецькій області порушено справу

НовиниНадзвичайні події    26.08.2016 - 09:56
Фото: на шахті в Донецькій області стався вибух
Фото: на шахті в Донецькій області стався вибух

Досудове розслідування триває

За фактом вибуху метану на шахтоуправлінні "Покровське" в Донецькій області порушено кримінальну справу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Донецької області.

Як зазначається, 25 серпня, близько 19:15, у Покровському районі Донецької області, на ШУ "Покровське" на горизонті 815 метрів стався спалах метану. Внаслідок аварії, опіки середньої тяжкості отримали 6 гірників, всі вони направлені до лікувальних установ області.


"Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). Процесуальне керівництво здійснює Красноармійська місцева прокуратура. Досудове розслідування триває", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на момент вибуху метану шахті в Донецькій області на аварійній дільниці знаходилось 246 шахтарів, всі вони підняті на поверхню.

Наразі на місці вибуху на шахті в Донецькій області працює слідчо-оперативна група, працівники ДСНС та гірничо-рятувальна служба.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на шахті в Донецькій області стався вибух метану.

On Top