Гройсман звинуватив Тимошенко в причетності до "газових схем"

НовиниЕкономіка    08.07.2016 - 11:33
Фото: Гройсман звинуватив Тимошенко в причетності до "газових схем"
Фото: Гройсман звинуватив Тимошенко в причетності до "газових схем"

За 10 років на оборудках по різниці у ціні на газ Україна втратила 53 мільярди доларів

Щомісяця рядовий український громадянин має доплачувати за комунальні послуги і газ за рахунками лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко 1 тисячу доларів США. Про це сьогодні під час брифінгу у ВРУ заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Крок уряду (підвищення тарифів на газ - ред.) зроблений на те, щоб ліквідувати будь-яку корупцію у сфері утворення ціни на газ. За декілька десятиріч, підкреслюю, народилися цілі імперії газових королів і королев, які мають мільярдні статки саме на тому, що відбирали в українських громадян можливість на те, щоб нормально жити",- заявив Гройсман.


Він зазначив, що останні десять років Україна на відповідних оборудках втратила 53 мільярди доларів.

"Державний газ за в 3-4 рази заниженою ціною скуповувався ділками, у тому числі і тими, хто присутній в парламенті, у тому числі і тими, хто сьогодні, можливо, блокував трибуну... перепродавався українцям в 2-3 рази дорожче", - підкреслив голова уряду.

"Я подивився декларацію Юлії Володимирівни Тимошенко, вона сьогодні мешкає у будинку в 500 квадратних метрів. По пільгових цінах на газ кожен місяць рядовий український громадянин має доплачувати їй за комунальні послуги і газ 1 тисячу доларів США. Це справедливість?"- додав Гройсман.

Нагадаємо, "Батьківщина" вимагає створити у Верховній Раді ТСК щодо необґрунтованості тарифів і "вивчення корупції" в ПАТ "Укргазвидобування" і НАК "Нафтогаз України".

On Top