Євросоюз закликав Раду підтримати законопроекти по енергоспоживанню

Євросоюз закликав Раду підтримати законопроекти по енергоспоживанню
Фото: Хьюг Мінгареллі (avakov.com)

Мінгареллі закликав ВР підтримати законопроекти, що стосуються енергоспоживання

Голова представництва Європейського союзу (ЄС) Хьюг Мінгареллі закликав Верховну Раду України підтримати проекти законів по енергоспоживанню, зокрема, про комерційний облік комунальних послуг та енергоефективності будівель. Про це повідомляє прес-служба делегації ЄС, яка є представництвом союзу в Україні в Twitter.

"Багатообіцяючий порядок денний Верховної Ради сьогодні. Закликаю всіх депутатів голосувати за проекти законів про комерційний облік комунальних послуг та енергоефективності будівель", - заявив Мінгареллі.

За його словами, згадані законопроекти є "ключем" до стійкого і доступного енергоспоживання, впровадження Угоди про асоціацію України і Євросоюзу і надання подальшої допомоги країні з боку ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Х'юга Мінгареллі, що Європейський союз може надати Україні 55 млн євро на реформу сектора управління державними фінансами.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся