Євросоюз має намір відмовитися від роумінгу

Європейська комісія ухвалила план реформ телекомунікаційного сектора Європи. Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що в найближчому майбутньому ринок послуг зв'язку стане більш пов'язаним і менш накладним для користувачів.

Європейська комісія ухвалила план реформ телекомунікаційного сектора Європи, повідомляє "Росія 24".

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що в найближчому майбутньому ринок послуг зв'язку стане більш пов'язаним і менш накладним для користувачів.

"Наші пропозиції знизять ціни на ринку і нададуть споживачам нові можливості. Хіба ж не парадоксально, що у нас є єдиний ринок для відчутних товарів, але коли справа стосується цифрових товарів, то у нас ще збереглися 28 національних ринків", - дивується Баррозу.

Основним пунктом реформ є скасування націнок за роумінг на території ЄС при вхідних викликах з липня 2014 р. Телекомунікаційні компанії мають запропонувати користувачам тарифи, які діятимуть у всіх 28 країнах ЄС, або надати споживачам можливість користуватися за кордоном послугами спеціальних операторів без зміни SIM -карти.

Єврокомісія має намір створити єдиний регуляторний орган телекомунікаційної галузі замість 28 нинішніх національних регуляторів. Без цього домогтися по-справжньому спільного ринку буде проблематично. ЄК планує також обмежити вартість вихідних місцевих дзвінків на рівні 19 євроцентів за хвилину.

Європа також планує створити єдиний діапазон частот для мереж передачі даних четвертого покоління, що дозволить легше надавати послуги широкосмугового мобільного доступу в інтернет.

Найближчим часом документ надійде на обговорення в європейський парламент. Якщо депутати його схвалять, то він надійде на підписання лідерам держав - учасниць ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся