ua en ru

Європейська Рада закликала міжнародні банки утриматися від фінансування кримських проектів

Європейська Рада закликала міжнародні фінансові установи утриматися від фінансування будь-яких проектів, які прямо або побічно будуть означати визнання незаконною анексії Криму і Севастополя.

Європейська Рада закликала міжнародні фінансові установи утриматися від фінансування будь-яких проектів, які прямо або побічно будуть означати визнання незаконною анексії Криму і Севастополя. Про це йдеться у висновках Європейської Ради щодо України, прийнятих за підсумками саміту в Брюсселі 16 липня.

"Відповідно до політики невизнання незаконної анексії Криму і Севастополя, Європейська Рада доручає Європейській комісії і Європейській службі зовнішньополітичної діяльності подати пропозиції щодо додаткових заходів, зокрема, спрямованих на обмеження надходження інвестицій у Крим і Севастополь. Європейська Рада також очікує, що міжнародні фінансові інституції утримаються від фінансування будь-яких проектів, які прямо або побічно будуть означати визнання незаконною анексії Криму і Севастополя", - зазначається у висновках.