ua en ru

Європейська федерація баскетболу спростувала повідомлення про відмову України приймати Євробаскет-2015

Європейська федерація баскетболу спростувала повідомлення про те, що Україна відмовилася приймати чемпіонат Європи з баскетболу 2015 р. через політичну та економічну нестабільность.

Європейська федерація баскетболу спростувала повідомлення про те, що Україна відмовилася приймати чемпіонат Європи з баскетболу 2015 р. через політичну та економічну нестабільность, передає Associated Press.

Європейський підрозділ FIBA - Міжнародної федерації баскетболу - заявило, що його рада має намір "обговорити останні події, що стосуються Євробаскету-2015", на зустрічі в Мюнхені, яка відбудеться 22-23 березня 2014 р.

Раніше директор турніру Маркіян Лубківський заявив, що Україна відмовилася від участі в чемпіонаті, посилаючись на політичну невизначеність у зв'язку з російською анексією Криму і серйозні фінансові труднощі.

Право на проведення чемпіонату Україна отримала в грудні 2011 р. Турнір за участю 24 команд планувалося провести в шести містах: Києві, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові та Дніпропетровську.

Європейська федерація баскетболу заявила, що, за запевненнями колег з Федерації баскетболу України, Лубківський висловив "суто особиста думка". Як стверджують у ФБУ, в даний час відбувається "реорганізація місцевого оргкомітету з метою оптимізації фінансових потреб і більш ефективного використання ресурсів для проведення Євробаскету-2015 в Україні".

Франція виступила з пропозицією замінити Україну як країни - господині чемпіонату.