ua en ru

В Європі дітям заборонять користуватися соцмережами без дозволу батьків

В Європі дітям заборонять користуватися соцмережами без дозволу батьків Фото: у Європі дітям заборонять користуватися соцмережами без дозволу батьків

Facebook, Snapchat, Instagram і Twitter повинні розробити спеціальний алгоритм, що забороняє дітям заводити акаунти в їх соцмережах

У країнах Європейського союзу особи, які не досягли 16 років, не зможуть створювати акаунти в соціальних мережах без згоди батьків. Відповідні закони набудуть чинності вже в 2018 році, передає The Financial Times.

Великі соціальні мережі, такі як Facebook, Snapchat, Instagram і Twitter повинні будуть розробити спеціальний алгоритм, який заборонить дітям заводити акаунти в соцмережах без дозволу батьків. Інакше вони ризикують заплатити великий штраф. Про це минулого тижня в Страсбурзі домовилися члени Європейського парламенту.


На сьогоднішній день тільки у Великобританії близько 20% дітей молодше 11 років користуються Facebook, хоча за внутрішніми правилами соцмережі реєструватися в ній можуть тільки особи старше 13 років. Близько 80% британських підлітків від 12 до 17 років також є активними користувачами Facebook.

Так, Сполучене Королівство планує знизити мінімальний вік для вільного користування соцмережами до 13 років. А ось у Франції зареєструватися в тому ж Facebook можна буде таки не раніше 16 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко розраховує на подальшу інтеграцію в ЄС.