Європарламент схвалив скасування мит на експорт товарів з України

Європейський парламент сьогодні, 3 квітня 2014 р. на своєму засіданні схвалив односторонню скасування мит на експорт українських товарів в країни Європейського Союзу.

Європейський парламент сьогодні, 3 квітня 2014 р., на своєму засіданні схвалив одностороннє скасування мит на експорт українських товарів в країни Європейського Союзу. Про це у своєму Twitter написав євродепутат Павел Залевський, який виступав доповідачем з цього питання.

"Тепер, я можу написати: Європарламент схвалив мій звіт про скасування митних зборів для України. Система набуде чинності вже в цьому місяці", - написав Залевський.

Раніше торговий комітет Європарламенту підтримав цю пропозицію 22 голосами без будь-яких поправок, два депутати виступили проти, один утримався.

Нагадаємо, 11 березня 2014 р. Єврокомісія прийняла рішення тимчасово знизити мита для українських товарів, які ввозяться в країни Євросоюзу. При цьому прибуток України від скасування мит оцінюється в суму близько 500 млн євро на рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся