Єврокомісія оштрафувала Unilever та Procter & Gamble на 315 млн євро за цінову змову

Європейська комісія (ЄК) оштрафувала виробників побутової хімії Procter & Gamble та Unilever на 315,2 млн євро за цінову змову на ринку миючих засобів у восьми країнах Європи. Відповідна інформація міститься в опублікованому сьогодні прес-релізі комісії, передає РБК.
Штраф, який належить виплатити компаніям, міг би бути на 10% більше, якби вони не погодилися на співпрацю з ЄК і не визнали б факт участі в ціновій змові.
У картельній змові брала участь ще одна компанія - Henkel, яка була звільнена від сплати штрафу та правового переслідування на підставі того, що "видала" своїх конкурентів ЄК.
Procter & Gamble, Unilever і Henkel займають лідируючі позиції на європейському ринку миючих засобів. Цінову змову, що порушує європейське антимонопольне законодавство, як наголошується в матеріалах ЄК, тривав три роки і був спрямований на закріплення позицій компаній на ринку.
За поточний рік Єврокомісія "викрила" вже третій за рахунком картель.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся