Єврокомісія звинувачує Volkswagen в порушенні законів у 20 країнах ЄС

НовиниНадзвичайні події    05.09.2016 - 14:44
Фото: Volkswagen порушив як мінімум два закону у всіх країнах ЄС
Фото: Volkswagen порушив як мінімум два закону у всіх країнах ЄС

Від Volkswagen вимагають виплатити компенсації постраждалим споживачам

Європейська комісія звинувачує автомобільний концерн Volkswagen в порушенні законів у 20 країнах Євросоюзу у зв'язку зі скандалом про маніпуляції даними про вихлопи дизельних двигунів. Про це заявила комісар ЄС з питань юстиції Віра Юрова, передає DW.

Так як Volkswagen порушив закони про захист прав споживачів в більшості країн ЄС, Брюссель вважає за потрібне втрутитися в події на європейському рівні.

Юрова разом з комісаром ЄС з питань промисловості Ельжбетою Беньковской вже вимагали від компанії кілька місяців тому виплатити компенсації постраждалим споживачам, як це робить концерн в США. Однак Volkswagen відмовляється це робити.

У Єврокомісії вважають, що споживачі повинні добиватися компенсацій через суд у кожній країні ЄС окремо.

Як йдеться у повідомленні, Volkswagen порушив як мінімум два закони, що діють у всіх країнах Євросоюзу.

"У першій директиві ЄС мова йде про продаж споживчих товарів і гарантії на них, а у другій - про недобросовісну комерційну діяльность", - повідомляє DW.

В останній директиві забороняється компаніям робити упор у рекламі на екологічність, якщо для споживача це може стати одним з ключових критеріїв вибору товару.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Volkswagen направить на врегулювання "дизельного скандалу" 15 млрд доларів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Глава Єврокомісії підтримав дії Брюсселя щодо компанії Apple Меркель сподівається на прогрес у скасуванні віз між ЄС і Туреччиною найближчим часом
On Top