Evraz тимчасово припинила виробництво сталі в Чехії

Evraz plc припинила виплавку сталі на чеському підприємстві Evraz Vitkovice Steel через низький попит, повідомили в прес-службі компанії. "На підприємстві тимчасово припинено тільки виробництво сталі, випуск прокату продовжується", - відзначив представник Evraz. Він додав, що тривалість зупинки сталеливарного цеху "залежить від багатьох чинників".

Еvraz - вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія. Вона включає три провідні російські сталеливарні підприємства - Нижньотагільський, Західно-Сибірський і Новокузнецький металургійні комбінати, а також компанії Evraz Palini e Bertoli в Італії, Evraz Vitkovice Steel в Чехії, Evraz Inc. NA, об'єднуючу виробництва в США і Канаді. Крім того, компанії належать металургійні і рудні активи на Україні, південноафриканська Highveld Steel and Vanadium Corporation. Чистий збиток Evraz Plc. по міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ) в I півріччі 2012 р. склав 50 млн дол. проти прибутку в 263 млн дол. роком раніше. Виручка склала 7,619 млрд дол. (-9,1%), EBITDA - 1,175 млрд дол. (-27,9%).

Читайте також: Чистий збиток Evraz по МСФО за 6 міс. 2012 р. склав 50 млн дол. проти прибутку роком раніше

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся