ЄС чекає від України зацікавленості у вирішенні проблем судочинства, - Томбінські

Четвер 28 лютого 2013 22:53

Європейський союз (ЄС) чекає від України зацікавленості у вирішенні проблем судочинства. Про це заявив посол ЄС в Україні Ян Томбінські в ефірі телеканалу "ТВі".

"Звичайно, не може бути статистичного підходу до системи судочинства в сучасній країні. Нам треба бачити, що є певна залученість з українського боку, щоб збалансувати різні ланки системи судочинства. А також долучатися до роботи в боротьбі з корупцією. Оскільки це є великою проблемою. Бо треба залучати інвестиції до України. Має бути більше політичної волі з Заходу чи ззовні до України", - вважає Томбінські.

Він також наголосив, що Україна до травня має розпочати виконання вимог Європейського союзу щодо підписання угоди про асоціацію. "Якщо ні.... То тоді, можливо є ризик тоді не виконати завдання, і не досягти цілі. Реформи, про які йдеться у цих документах і планах дій, не будуть закінчуватися у травні, вони мають бути продовжені... Звичайно, є якісь перші кроки. Про які говориться в декларації. Це саме Конституція, реформа судочинства, створення належних умов для ведення підприємництва. Звичайно це багато роботи і треба бути реалістами - не може бути все досконало до травня, але треба якось до цього йти",  - зазначив Томбінські.

Читайте також: ЄС не очікував "якогось дива" від саміту Україна-ЄС, - Томбінські

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся