ЄС ввів санкції проти двох росіян, підозрюваних у тероризмі

НовиниСуспільство    09.08.2016 - 20:26
Фото: ЄС ввів санкції проти двох росіян, підозрюваних у тероризмі
Фото: ЄС ввів санкції проти двох росіян, підозрюваних у тероризмі

Обох підозрюють у зв'язках з "ІДІЛ" і "Аль-Каїда"

Європейський Союз зарахував до санкционного списка двох громадян Росії, підозрюваних у терористичній діяльності. Така інформація міститься в черговому випуску офіційного журналу співдружності.

Як повідомляється, в санкційний список потрапили Аслан Бютукаєв і Айрат Вахітов, яким інкримінують зв'язок із забороненими в Росії терористичними організаціями "Ісламська держава" і "Аль-Каїда".


Раніше, йдеться в повідомленні, Управління з контролю за іноземними активами Казначейства США (OFAC) також ввело санкції стосовно цих громадян. Американський уряд заморозив їхні рахунки в США, а також ввів заборону на ведення фінансових справ з американськими компаніями і громадянами.

Командир батальйону терористів-смертників "Ріяд ас-Саліхійн" Бютукаєв був організатором однієї з найбільш масштабних за останні роки атак бойовиків на Грозний в грудні 2014 року. У червні 2015 року Бютукаєв присягнув забороненій в Росії «Ісламській державі».

Айрат Вахітов кілька років був імамом однієї з мечетей в Набережних Челнах, після чого поїхав в Афганістан. У 2001 році американські власті затримали його за військові дії на боці талібів та ув`язнили на два роки до в'язниці в Гуантанамо. У 2016 році Вахітов був затриманий за підозрою в причетності до вибухів в аеропорту Стамбула 28 червня.

Нагадаємо, США можуть розширити санкції проти Росії.

On Top