ЄС закликав Туреччину дотримуватися права людини під час НС

НовиниПолітика    21.07.2016 - 22:10
Фото: Могерини і Хан закликали Туреччину при будь-яких обставин дотримуватися прав людини
Фото: Могерини і Хан закликали Туреччину при будь-яких обставин дотримуватися прав людини

В ЄС сильно стурбовані зупиненням дії Європейської конвенції з прав людини в Туреччині

Вжиті турецькою владою після перевороту заходи у сфері освіти, судової системи і засобів масової інформації є неприйнятними. Про це заявила глава дипломатії Європейського Союзу Федеріка Могеріні і єврокомісар з політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан, передає Reuters.

Десятки тисяч працівників державного сектора були звільнені, припинені або затримані, так як уряд намагається очистити свою бюрократію, яких підозрює в спробі перевороту 15 липня 2016 року.


"Як підкреслюється у висновках Ради і в дискусії Європейської комісії на цьому тижні, ми закликаємо турецьку владу дотримуватися при будь-яких обставин верховенство права, права людини і основоположні свободи, включаючи право цих осіб на справедливий судовий розгляд", - йдеться в офіційному зверненні.

Могеріні підкреслила, що Євросоюз "пильно та з занепокоєнням" спостерігає за подіями в Туреччині.

"Будь-тимчасове зупинення Європейської конвенції про захист прав людини повинно слідувати відповідним правилам відступу", - сказали Могерини і Хан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Туреччини оголосив надзвичайний стан на три місяці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Парламент Туреччини схвалив оголошений Ердоганом надзвичайний стан Україна може ввести плату за транзит для турецьких перевізників
On Top