ЄС закликав Раду підтримати законопроекти щодо медреформи

НовиниПолітика    13.10.2017 - 13:16
Фото: медреформа (РБК-Україна)
Фото: медреформа (РБК-Україна)

ЄС закликав депутатів проголосувати за законопроекти щодо реформи охорони здоров'я

Європейський союз (ЄС) закликав депутатів Верховної Ради України (ВР) підтримати законопроекти щодо медичної реформи. Про це повідомляє прес-служба дипмісії ЄС в Україні в Facebook.

"На наступному тижні Рада розгляне два законопроекти про реформу охорони здоров'я (№6327, №6604). Прийняття цих законів має важливе значення. Це дозволить активізувати зміни в системі, зробити належну систему охорони здоров'я доступною для всіх громадян, одночасно підвищуючи її прозорість і ефективність", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, рішення потреб населення подасть сильний сигнал громадянам, а також продемонструє неухильне дотримання країною європейських стандартів.

"Ми вітаємо зусилля українського уряду провести модернізацію системи охорони здоров'я в якості одного з основних його пріоритетів. Ми закликаємо всіх депутатів голосувати за ці 2 ключових законопроекту у формі, запропонованій урядом, на пленарному засіданні ВР наступного тижня. Реформи не повинні відкладатися", - резюмували в ЄС.

 

Наступного тижня Верховна Рада розгляне два законопроекти про реформу охорони здоров'я (№6327, №6604). Прийняття цих зак...

Опубліковано European Union in Ukraine 13 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву спікера ВР Андрія Парубія, що при розгляді парламентом медичної реформи "буде дуже гаряче".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top