ua ru

ЄС планує на цьому тижні продовжити санкції проти Росії, - журналіст

ЄС планує на цьому тижні продовжити санкції проти Росії, - журналіст Фото: РФ (колаж РБК-Україна)

Лідери ЄС планують на саміті продовжити російські санкції

Лідери країн Європейського союзу планують на цьому тижні продовжити санкції проти Російської Федерації. Про це повідомляє брюссельський журналіст AFP Денні Кемп з посиланням на європейського чиновника.

"Лідери ЄС очікують на цьому тижні на саміті продовжити російські санкції після уточнень від Меркель і Макрона в Мінську", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк заявив, що Європейський союз почне обговорення продовження економічних санкцій проти Російської Федерації на наступному тижні.

"В наступний четвер, можливо, пройде невелика дискусія в Європейській Раді з економічних санкцій ЄС проти Росії, але за великим рахунком, швидше за все, обговорення розпочнеться 18 грудня і завершиться через кілька днів", - повідомив Йозвяк.

Крім того, раніше передбачалося, що ЄС продовжить економічні санкції проти Росії без обговорення. Зазначимо, європейські санкції проти Росії були введені 31 липня 2014 року у відповідь на анексію українського Криму. З тих пір санкції, в тому числі і за агресію на Донбасі, періодично посилюються і подовжуються.