ЄС переніс дату підписання угоди про спільний авіаційний простір з Україною

Європейський союз переніс дату підписання угоди про спільний авіаційний простір з Україною.

Європейський союз переніс дату підписання угоди про спільний авіаційний простір з Україною. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Заплановане на сьогодні, 5 червня 2014 року, підписання угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським союзом відкладено європейською стороною. Причина - досі не узгоджені позиції Іспанії та Великобританії щодо формулювання в цій угоді статті про територіальне застосування у частині Гібралтару", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим у відомстві відзначили, що Україна повністю готова до підписання угоди про ОАП і чекає на рішення ЄС в територіальній суперечці з Гібралтару.

"Зараз ведуться консультації з приводу іншої можливої дати підписання угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС", - повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, угоду про авіаційний простір між Україною та ЄС було парафовано у Вільнюсі 28 листопада 2013 р. Документом, крім забезпечення безпеки польотів та сертифікаційних регламентів, передбачено зняття обмежень на виконання рейсів іноземних перевізників в Україну, українських - у країни Європи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся