ЄС може відмовитися від російського газу, якщо РФ продовжить агресію на Донбасі

НовиниЕнергетика    18.10.2016 - 16:24
Фото: Ребекка Хармс
Фото: Ребекка Хармс
Контактна група розпочала відеоконференцію з участю представників ДНР/ЛНР В зоні АТО за добу поранено 3 українських військових, загиблих немає

У Євросоюзу є альтернативна стратегія закупівлі газу

Євросоюз може відмовитися від російського газу, якщо Російська Федерація продовжить агресію на Донбасі. Про це заявила голова фракції "зелених" в Європарламенті Ребекка Хармс в інтерв'ю Жанні Нємцовій, повідомляє DW.

"Зараз військові дії на сході України не такі інтенсивні, як до мінських угод. Але війна триває. Тобто нашої остаточної мети ми не добилися. Санкції ніколи не дають негайного ефекту. І тим не менш, вони нам безумовно потрібні, щоб досягти наших цілей щодо Сирії. Якщо Німеччина припинить роботу над "Північним потоком-2", то ми припинимо імпорт російського газу. А це означає, що російський бюджет перестане отримувати дохід, з якого Москва фінансує свою військову машину. Якщо Росія продовжить свою агресію, нам потрібно переглянути енергетичні відносини", - заявила вона.

Крім того, вона зазявила, що "важливі кроки вже зроблені" і в Євросоюзу є альтернативна стратегія закупівлі газу.

"Важливі кроки вже зроблені. У нас є альтернативна стратегія закупівлі газу, є свої технології виробництва електроенергії. Це дозволить нам стати більш незалежними. Ми повинні продемонструвати Росії, що подальша ескалація позначиться, в тому числі, і на співпраці в енергосекторі", - додала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Європарламенті допускають введення нових санкцій проти Росії.

Читайте в розділі

Жителі Житомирської області за три квартали 2016 року спожили 390 млн куб. м газу

"БРСМ-Нафта" представила новий високотехнологічний автомобільний газ марки PLUS

З початку року аварійна служба "Закарпатгазу" відпрацювала понад 8,3 тис. викликів

On Top