ru ua

ЄС готовий брати участь у створенні Фонду енергоефективності в Україні

ЄС готовий брати участь у створенні Фонду енергоефективності в Україні Фото: ЄС готовий брати участь у створенні Фонду енергоефективності в Україні

Наразі енергоспоживання України в три рази більше, ніж в Євросоюзі

Європейський Союз готовий брати участь у створенні Фонду енергоефективності в Україні. Про це сьогодні в ході Третьої дискусії з питань енергетичної політики заявив заступник голови Представництва ЄС Томас Фреллесен, передає кореспондент РБК-Україна.

"Одним з ключових заходів (для енергоефективних заходів, - ред.) є створення Фонду енергоефективності. Я вітаю поточні дискусії в Україні на цю тему. Ми готові брати участь і підтримувати, і ми сподіваємося, що в наступні тижні український уряд буде робити кроки для створення такого фонду", - сказав він.

Також, за його словами, має бути створене сприятливе середовище для залучення міжнародних донорів.

Фреллесен підкреслив, що в даний час енергоспоживання України в три рази більше, ніж у Євросоюзі.

"Енергоефективність допоможе вивести Україну з кризи... Відмова від енергоефективності буде коштувати Україні все більше і більше", - зазначив заступник голови Представництва ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявляє, що 90% усіх багатоповерхівок потребують термомодернізації.