В ЄС допустили введення безвізового режиму з Грузією восени 2016

НовиниПолітика    14.07.2016 - 14:09
Фото: Йоханнес Хан
Фото: Йоханнес Хан

1 липня набрала чинності угода про асоціацію Грузії з Євросоюзом

Комісар Європейського союзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан висловив надію, що питання про введення безвізового режиму для Грузії буде вирішено в жовтні 2016. Про це повідомляє "Грузія Online".

"Грузія виконала всі вимоги, необхідні для отримання візової лібералізації. Це сталося завдяки успішним реформи, які провів уряд Грузії. Я з нетерпінням чекаю того дня, коли громадяни Грузії без віз зможуть відправитися в ЄС. Я сподіваюся, що цей процес обов'язково завершиться в жовтні поточного року", - цитує єврочиновника агентство.

1 липня набрала чинності угода про асоціацію Грузії з Євросоюзом.


Ще в березні ЄК запропонувала Раді Євросоюзу і Європарламенту скасувати візовий режим для громадян Грузії. У травні вже Хан висловлював надію, що громадяни Грузії, а також України і Косово зможуть без віз їздити до ЄС в 2016 році.

Однак у червні The Wall Street Journal повідомила, що Євросоюз вирішив відкласти прийняття рішення про безвізовий режим для низки країн, зокрема і Грузії, як мінімум до вересня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що єврокомісар Хан прогнозує остаточне рішення про безвізовий режим для України восени 2016.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top