В ЄС допускають зняття санкцій проти Росії при дотриманні режиму тиші, - Ар'єв

НовиниПолітика    16.09.2016 - 12:42
Фото: Володимир Ар'єв
Фото: Володимир Ар'єв
У Єврокомісії підтвердили можливість отримання Україною 600 млн євро від ЄС до кінця 2016 ЄС може виділити 100 млн євро на створення Фонду енергоефективності, - Зубко

За словами нардепа, в ЄС Росії вже не вірять

У Європейському союзі неофіційно говорять про зняття або зменшення санкцій проти Російської Федерації при піврічному дотриманні припинення вогню. Про це розповів депутат Верховної Ради України від фракції "Блок Петра Порошенка", голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, повідомляє "112 Україна".

"Наскільки мені відомо, в ЄС сказали, це не офіційно, півроку без порушення припинення вогню, тоді можна розглядати питання про скасування санкцій або зменшення їх рівня проти Росії. Росії вже ніхто не вірить. Скільки було цих припинень вогню, але завжди їх сторона їх порушувала, і ми ніколи не мали повного припинення... тому в даному випадку ніхто не говорить про те, що це припинення вогню, яке на сьогоднішній день пропонується з того боку, буде дотримано, ми не маємо жодних гарантій", - заявив Ар'єв.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко закликав світову спільноту ввести нові секторальні санкції проти Росії.

Читайте в розділі

НАБУ почало перевірку інформації про нерухомість Луценко

Кабмін скасував обмеження на витрати при підготовці і проведенні Євробачення-2017

Кабмін працює над створенням нової пенсійної системи

On Top