ЄС: ядерні випробування Північної Кореї представляють загрозу безпеці всього регіону

НовиниПолітика    06.01.2016 - 14:52
Фото: Федеріка Могерини
Фото: Федеріка Могерини

Могерини прокоментувала випробування водневої бомби КНДР

Ядерні випробування КНДР є загрозою миру і безпеці всієї Північно-Східної Азії. Про це йдеться в офіційному заяві верховного представника Європейського союзу (ЄС) з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерики Могерини.

"Уряд Корейської Народно-Демократичної Республіки заявило, що провела ядерне випробування сьогодні вранці. Якщо ця інформація підтвердиться, то ці дії будуть представляти серйозне порушення КНДР своїх міжнародних зобов'язань не виробляти ядерну зброю, як це визначено резолюціями Ради безпеки ООН, та загрозу миру і безпеці всієї Північно-Східної Азії", - йдеться в заяві.

Могерини також повідомила, що сьогодні проведе переговори з цього питання з міністром закордонних справ Кореї Юн Б'юн-се і міністром закордонних справ Японії Фуміо Кисида.

"Ми будемо працювати з Радою безпеки ООН, який сьогодні ввечері проведе термінове засідання, щоб розглянути це питання", - додала вона.

Нагадаємо, влада Північної Кореї повідомили про успішне проведення випробування водневої бомби на території полігону Пхунгери провінції Янгандо.

On Top