Енергоблок №2 Рівненської АЕС підключено до енергомережі після ремонту

Неділя 29 травня 2016 10:38
Енергоблок №2 Рівненської АЕС підключено до енергомережі після ремонту
Фото: Рівненська АЕС

Станом на 8:00 29 травня у роботі перебуває три енергоблоки

Енергоблок №2 Рівненської АЕС 29 травня о 04:14 підключено до енергомережі після проведення середнього планового ремонту. Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому".

"Станом на 8:00 29 травня у роботі перебуває три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1510 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було", - йдеться в повідомленні.


Зазначено також, що радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

У відомстві нагадали, що енергоблок №2 Рівненської АЕС було відключено від енергомережі 10 квітня для проведення середнього планового ремонту.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик виступив з підтримкою добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся