Енергоблок №1 Рівненської АЕС підключено до мережі

НовиниЕнергетика    29.01.2016 - 10:17
Фото: Рівненська АЕС
Фото: Рівненська АЕС

Станом на 8 годину 29 січня у роботі перебувають чотири енергоблоки Рівненської АЕС

Енергоблок №1 Рівненської АЕС 28 січня 2016 року о 17:12 після проведення середнього планового ремонту підключено до енергомережі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЕК "Енергоатом".

"Під час ремонту були виконані такі роботи: середній ремонт реактора; капітальний та поточні ремонти парогенераторів; поточний та середній ремонти турбоагрегатів; капітальний та середній ремонти турбогенераторів; поточний ремонт компенсатора тиску. Крім того, виконано ряд понадрегламентних робіт з модернізації та реконструкції", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, станом на 8 годину 29 січня у роботі перебувають чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2240 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

"Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм", - повідомляють у прес-службі.

Нагадаємо, енергоблок №1 Рівненської АЕС було відключено від енергомережі 27 грудня 2015 року для проведення середнього планового ремонту.

On Top