Ексгумація тіл жертв Смоленської авіакатастрофи розпочнеться 14 листопада

НовиниНадзвичайні події    28.10.2016 - 14:51
Фото: катастрофа під Смоленськом
Фото: катастрофа під Смоленськом

Варто зазначити, що державна прокуратура Польщі не коментує цю інформацію

Тіла загиблих в 2010 році в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Леха Качиньського і його дружини Марії можуть ексгумувати 14 листопада. Про це повідомляє "Польське радіо".

Варто відзначити, що державна прокуратура Польщі не коментує цю інформацію.

Однак згідно з інформацією видання, вранці, 14 листопада, відкриють могилу президентського подружжя. Після цього останки в супроводі поліції повинні перевезти на Кафедру судової медицини Collegium Medicum Ягеллонського університету.

"Там, за нашими даними з прокуратури, відразу повинні почати детальне вивчення останків з використанням сучасного обладнання - йдеться, зокрема, про просторове радіологічне відтворення тіл, а також про укладення різного роду зразків", - йдеться в повідомленні.

Буде взято тест ДНК, а після отримання результатів президентську пару планують знову поховати.

Нагадаємо, понад 200 родичів жертв катастрофи під Смоленськом написали відкритий лист владі держави, духовним особам та людей доброї волі з проханням відмовитися від запланованої прокуратурою Польщі ексгумації тіл загиблих.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Польща заявила про нові факти розслідування катастрофи під Смоленськом Ярослав Качинський погодився на ексгумацію тіла свого брата
On Top