ua en ru

Екс-голова "Укртрансгазу" Прокопів призначений заступником міністра енергетики

13:23 19.04.2017 Ср
1 мин
Відповідну інформацію підтвердив голова Міненерго
Екс-голова "Укртрансгазу" Прокопів призначений заступником міністра енергетики Фото: Ігор Прокопів

Кабінет міністрів України призначив заступником міністра енергетики та вугільної промисловості колишнього главу "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва. Про це сьогодні РБК-Україна повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

"Інформацію підтверджую", - сказав голова Міненерго.

Нагадаємо, Насалик заявив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України подало на розгляд Кабінету міністрів проект рішення про заборону ввезення вугілля з Росії.

Як повідомлялося, Гройсман назвав країни, в яких Україні слід було б закуповувати вугілля. Україні потрібно імпортувати дефіцитний антрацит з США або Австралії. "Я прихильник, щоб ми закуповували вугілля в Сполучених Штатах, Австралії, а не у країни-агресора. Для нас важливо диверсифікувати", - сказав прем'єр.

Крім того, голова уряду заявив, що Україна нарощує потужність гідро- і атомної енергетики.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: