Економічна доцільність видобутку газу на Юзівському родовищі не може викликати жодних питань, - Харьківська облрада

Понеділок 21 січня 2013 21:30

Економічна доцільність видобутку газу на Юзівському родовищі не може викликати жодних питань, особливо в умовах гострої проблеми енергетичної залежності держави. Відповідну заяву сьогодні розповсюдила прес-служба Харківської обласної ради. У заяві підкреслено, що перед інвестором поставлені жорсткі умови дотримання екологічної безпеки на територіях, де планується видобуток газу.

"Докладна інформація про мінімальні екологічні ризики проекту, надана під час пленарного засідання міністром екології та природних ресурсів України, заступником голови громадської ради при Мінекології, мала б заспокоїти всіх, хто мав сумніви з цього питання. Але політична складова й тут переважила всі аргументи фахівців, в тому числі екологів, щодо економічної вигоди для регіону та енергетичної безпеки держави", - зазначено у заяві Харківської облради.

У заяві також наголошено, що Харківська обласна рада ніколи не відсторонювалася від питань екології, навпаки - завжди займає жорстку позицію стосовно екологічної безпеки і відшкодування збитків від використання надр. "А політичні спекуляції на питаннях екології, навряд чи, допоможуть зберегти навколишнє середовище і забезпечити соціально-економічний розвиток регіону", - підкреслюють в облраді.

Нагадаємо, 17 січня ц.р. Харківська облрада ухвалила рішення "Про погодження проекту договору про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівський, між державою Україна та компанією "Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В." та ТОВ "Надра Юзівська". 

Читайте також: "Свобода" планує оскаржити рішення Харківської облради щодо спільного видобутку газу з Shell на Юзівському родовищі

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся