Єфремову запропонують угоду зі слідством задля показів щодо планів РФ, - ГПУ

НовиниПолітика    30.07.2016 - 16:58
Фото: Олександра Єфремова допитають про початок гібридної війни
Фото: Олександра Єфремова допитають про початок гібридної війни

Угода зі слідством не звільнить Єфремова від кримінальної відповідальності

Затриманому екс-керівнику фракції Партії регіонів Олександру Єфремову буде запропоновано піти на угоду зі слідством задля дачі показів щодо планів російського керівництва на початку неоголошеної війни з Україною. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу 30 липня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо громадянин Єфремов дасть покази про, думаю, що відомі йому плани керівництва РФ на початку розв'язання агресії проти України, про те, хто перший завозив російських бойовиків на територію Луганська для захоплення приміщення СБУ, потім обласної адміністрації і так далі, хто фінансував ці приміщення, хто фінансував, а потім озброював доморощених сепаратистів, думаю, що слідство врахує його покази", - зазначив Луценко.


Генпрокурор повідомив, що дасть завдання слідству запропонувати Єфремову угоду зі слідством одразу після його ймовірного арешту.

"Із моєї точки зору, громадянин Єфремов є дуже цінним свідком, який може дати покази про те, як розвивалися події на початковому етапі неоголошеної війни РФ проти України", - наголосив Луценко.

При цьому він запевнив, що угода зі слідством  не позбавить Єфремова кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єфремов підозрюється у причетності до створення терористичної організації ЛНР.

On Top