Едуард Соколовський призначений гендиректором "ДТЕК Крименерго"

Едуарда Соколовського призначено генеральним директором "ДТЕК Крименерго". Про це йдеться в повідомленні компанії.

Акціонери ПАТ "Крименерго" на зборах прийняли рішення про перейменування компанії в ПАТ "ДПЕК Крименерго" і про зміну складу наглядової ради.

Так, новими членами наглядової ради товариства стали компанії DTEK Holdings BV, DTEK Holdings Limited і Олександр Сергійович Кущ, кандидатуру якого запропонувала НАК "ЕКУ". Збори акціонерів обрали новий склад ревізійної комісії товариства, в яку увійшли компанії DTEK Investments BV, ТОВ "ДТЕК" і НАК "ЕКУ".

Рішенням зборів акціонерів прийнято новий статут ПАТ "ДПЕК Крименерго", згідно з яким головним виконавчим органом є генеральний директор компанії, який призначається спостережною радою.

ДТЕК - приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. ДТЕК є ключовим гравцем на ринку генерації електроенергії України.

Енергопостачальна компанія "Крименерго" експлуатує 29,4 тис. км. ВЛ напругою 110 кВ, КЛ 0,4-10 кВ - 4,1 тис. км, понад 10 тис. силових трансформаторів загальною потужністю майже 6 тис. МВт. Мережі та підстанції компанії розміщені на території 27 тис. кв. км з населенням 2 млн осіб. Чистий прибуток ПАТ "Крименерго" в 2011 р. склав 33 млн 260 тис грн, що на 41,2% більше прибутку 2010 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся