E&Y розробить концепцію реформування "Нафтогазу" за 9,99 млн грн

Понеділок 21 січня 2013 14:09

Аудиторська компанія Ernst&Young розробить концепцію реформування НАК "Нафтогаз України" за 9,995 млн грн. Про це говориться в повідомленні компанії на сайті державних закупівель.

Згідно з повідомленням, E&Y повинна провести дослідження і розробки в області економічних наук (послуги з виконання науково-дослідницької роботи за темою: "Розробка програми реформування НАК "Нафтогаз України").

Дата акцепту - 18 січня 2013 р., кінцевий термін підписання договору - 17 лютого 2013 р.

"Нафтогаз" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни, є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території України. Компанія здійснює переробку газу, нафти і конденсату на п'яти газопереробних заводах, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші види нафтопродуктів. Компанія також має власну мережу автозаправних станцій.

Читайте також: Уряд не розглядає можливості зміни керівництва "Нафтогазу".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся