Тільки 6 нардепів подали е-декларації, - НАЗК

НовиниПолітика    18.10.2016 - 14:01
Фото: Національне агентство з питань запобігання корупції
Фото: Національне агентство з питань запобігання корупції
У Раді створять слідчу групу для пошуку кодів доступу до системи е-декларування Держспецзв'язок і НАЗК не можуть назвати власника кодів доступу до системи е-декларування

Варто нагадати, що останній день подання електронних декларацій - 30 жовтня

За станом на даний момент тільки шестеро народних депутатів подали електронні декларації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Радецький.

Таким чином, свої e-декларації подали депутати від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк, Андрій Река та Ігор Васюник, від "Самопомочі" - Остап Єднак  і Єгор Соболєв, від "Батьківщини" Юрій Одарченко.

Крім того, Радецький додав, що станом на 17 жовтня в Єдиний державний реєстр декларацій чиновників подано 10 212 щорічних декларацій за 2015 рік.

 

17 жовтня 2016 року до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцев...

Опубліковано Ruslan Radetzky 17 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що останній день подання електронних декларацій за 2015 рік - 30 жовтня 2016.

Читайте в розділі

До виборів на окупованому Донбасі ще дуже далеко, - Клімкін

Мирні ініціативи РФ по Донбасу можуть бути прикриттям для посилення боїв, - Турчинов

Спільну позицію по Донбасу мають усі учасники нормандського формату, крім РФ, - Клімкін

On Top