Думчев: Великі інфраструктурні об'єкти в Києві повинні будувати інвестори

Четвер 01 жовтня 2015 14:24

Великі інфраструктурні об'єкти в Києві повинні будувати інвестори. Про це заявив лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев.

За словами Думчева, місто не повинне витрачати зароблені гроші на реалізацію таких великих інфраструктурних об'єктів, як будівництво метро, доріг і розв'язок. Розвивати Київ повинні інвестори, а бюджетні гроші треба спрямувати на соціальні програми, вважає він.

"Будівництво розв'язок, приватних дитячих садів, парків розваг повинно відбуватися не за рахунок міського бюджету, а за гроші інвесторів. Для цього повинні бути створені привабливі і прозорі умови для їх роботи. На перші п'ять років інвестор буде звільнений від сплати податків, весь прибуток буде залишати собі, на шостий рік буде віддавати місту 30%, на сьомий - 40%, з восьмого року і далі - 50% прибутку. Ніяких перевірок перші три роки роботи. Саме таким чином в метро Києві з'явиться у районах, де його досі немає", - заявив Думчев.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся