ДТЕК в 2013 р. інвестує 61 млн грн в переоснащення підстанцій в Єнакієвому і Горлівці

"Сервіс-Інвест" (ДПЕК) в 2013 р. інвестує 61 млн грн в переоснащення 3 підстанції 110 кВ Горлівських електричних мереж - "Єнакієве", "Вугільно-Ртутна" і "Байрак". Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Модернізація обладнання сприятиме зниженню втрат електроенергії в мережах, оперативного усунення позаштатних ситуацій. Крім того, нове обладнання дозволить підвищити рівень безпеки електротехнічного персоналу компанії при роботі в електроустановках", - розповів генеральний директор "Сервіс-Інвест" Олег Трифонов.

Всього в 2013 р. "Сервіс-Інвест" направить 179 млн грн на модернізацію свого енергообладнання.

ДТЕК - приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. ДТЕК є ключовим гравцем на ринку генерації електроенергії України. Виробничі енергогенеруючі потужності представлені ТОВ "Східенерго", ВАТ "Дніпроенерго", ВАТ "Київенерго" і ВАТ "Західенерго". Вся вироблена електроенергія в повному обсязі поставляється на оптовий ринок електроенергії України. Загальна встановлена потужність "Східенерго", "Дніпроенерго", "Київенерго" і "Західенерго" становить 18,2 ГВт.

Читайте також: "ДТЕК Донецькобленерго" планує в 2013 р. побудувати в Маріуполі електропідстанцію за 47,5 млн грн

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся