ДТЕК має намір звернутися до міжнародних судів із позовами проти рішень НКРЕКУ

Вівторок 03 березня 2015 20:09

Найбільша енергетична компанія України ДТЕК має намір звернутися до міжнародних судів із позовами проти рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Про це в ході 6-го щорічного енергетичного форуму Інституту Адама Сміта повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вже оскаржили в українських судах рішення про відсутність індексації тарифів, які були ще з серпня. Відповідно, домоглися прийняття позитивного рішення. Сподіваюся, регулятор виконає рішення суду без участі виконавчої служби", - сказав Тимченко.

За його словами, ДТЕК готує позови в міжнародні суди стосовно рішень, які приймалися регулятором раніше.

Мова йде про рішення НКРЕКУ про зниження тарифів на вироблену на сонячних електростанціях електроенергію на 55% і на електроенергію, яка виробляється на всіх інших установках відновлюваної енергії (установки, що працюють на біомасі, вітроелектростанції тощо), на 50%, а також щодо відсутності індексації тарифів на електроенергію.

Нагадаємо, раніше НКРЕКУ переглянула "зелені" тарифи для поновлюваних джерел енергії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся